2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
5 foto

2010' Mercedes-Benz ML 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 7 Qershor 2024ID: lxXVwC

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz ML 320

Mercedez Benz shitet me 200000km. Cilindrata 2997 v6. Gjendje e mire e mbajtur ne garazh. 4matic dhe ka opsione si sedilje me ngrohje para mbrapa, baxho , ngrohje timoni, levizje timoni elektrike etc. Per cdo pyetje ose interesim me njoftoni!

Support Ukraine