Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz ML 320

€12,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mercedes Benz ML W164 320 BlueTech Sport Packet V6 3.0L (2987cc) turbocharge, pa taks luksi, 4 Matik, me 90400 milje te certifikuara, shum ekonomike dhe e fuqishme, me sallon lekure te zeze, mbyllje qendrore, timoni multifunksional me komanda dhe marshe F1, me bluetoth per telefonata, sedilje elektrike me ngrohje, kamera parkimi, pasqyra elektrike, AC klima me dy zona, kontroll automatik i presionit te gomave, bagazhi hapje/mbyllje me buton, sistemi audio harman kordon me 6 CD, baxho xhami, suspensioni me amortizatore, xhama te zi origjinal te fabrikes, sensore shiu, sensore dritash, pilot automatik, e gatshme per cdo lloj prove. E sapo ardhur ne Shqiperi, me dogane te paguar e gatshme per targa. Cmimi 12900.
Cel: 0675249721

Shiteni Makinën Tuaj