Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz ML 320

€5,700
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ml 320 naft (pa taks luksit). Gjendja eshte shume e mir si motorrike gjenerike edhe estetike
Letrat i ka deri ne fund te muajit Maj
. Makina eshte mbajtu si makin e dyte per qef dhe shitet per arsye emigrimi.
Eshte me susta (jo jastek ajri).
Shitet okazion.
Cmimi 5700 euro i diskutueshem

Support Ukraine