Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz ML 320

€6,700
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet ml 320 cdi,4-matic me 270 mij km origjinale ne super gjendje motorrike dhe gjenerike serdile gjysme kamosh gjysme lekure me serdilje me ngrohje kseno bi kseno navi bagazhier etj.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Janar 2023
Support Ukraine