2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz ML 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,400
Publikuar 13 Prill 2024ID: 4DFJXc

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 350000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz ML 320

Mercedes-Benz
Model : ML 320 CDI 4 Matic
Viti Prodhimit 2007
Kamio Automatic
Km: 323 281
Me letra te paguara
Cmimi 6.400 Euro( i diskutueshem )
Opsione: Komanda timon, limitator, sensor parkimi dhe shiu, drita kseno, sistem audio navigator, baxha xhami, sendile elektrike dhe me ngrohje, tapiceri kamosh, pasqyra me mbyllje automatike ,kondicioner clima, xhama te zi origjinal,xhama elektrik etj...

Support Ukraine