Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz ML 320

€8,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz ML 320 në Elbasan, Shqipëri
  • 2006 Mercedes-Benz ML 320 në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte.
Kilomotra te certifikuara 255000 me liber servisi,qe mund ta kontrolloni dhe verifikoni ne servisin tuaj te besuar.Asnje defekt,shum e paster si brenda dhe jasht.Opsione ka mjaftueshem si:Xhama te zi orgjinal,sendilet kamosh dhe lekure,sendilet me ngrohje,navigator (hekran i madh) sensor parkimi etj....Makina eshte me dogan te paguar,gati per targa.
Çmimi fiks!
Auto DP

Shiteni Makinën Tuaj