Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz ML 320

€6,800
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2005' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

ML 320
Viti 2005
KM 220850
Makina esht shum e mbajtur dhe ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera e perdorur nga nje pronar i vetem.xhamat jan te zinj origjinal.xham panoramik.sensor parkimi.gomat jan te reja te gatshme per cdo prov.letrat i ka te paguara deri ne 2024
Unike ne dhojin e vet

Support Ukraine