Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz ML 280

€8,000
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Një makinë e kompletuar, për çdo sqarim, mund të komunikojmë. Pranohet dhe ndërrimi me makina me të vogla se ML

Support Ukraine