Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz ML 280

€5,300
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes Benz ML 280 CDI
Kambio Automat
Viti 2006
Modeli Me Susta Amortizator
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi
Me Nderrim Ka Cmim Tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 8 Shkurt 2023
Support Ukraine