Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz ML 270

€4,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Makina eshte ne gjendje perfekte e mbajtur per qejf.Sherbimet e kryera tek Mercedesi.
280000Km
Sport Edition
Automat
Tapiceri shume e paster
Sendiljet gjysem cope gjysem meshin
Sendilje me ngrohje me levizje elektrike dhe me memorje
Klima 4 zonale
Pilot automatik
Media player/Navigator/bluetooth
4 goma te reja
Pedana ansore
Xhamat e pasem te zinj origjinal
Cmimi:4500€ i padiskutueshem

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 26 Dhjetor 2022
Support Ukraine