Shto te të preferuarat

2002' Mercedes-Benz ML 270

€3,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2002 Mercedes-Benz ML 270 në Pogradec, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

-Ml 270 Cdi,,,,,-VitProdhim;2001-2002,,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;-Kambio Automat(+/-),Tapiceri Lekur E Zez Shum E Paster,Sedilje Elektrike,Pasqyra Elektrike/Me Sinjale,Navi Origjinal,Fener Mjegulle/Me Lupa,Drita Xenon,Xhama T Zinj,Hapje-Mbyllje Qendrore,Goma Te Reja,Taksa/Sig Te Prera Deri-> Tetor 2019,,,,-Makina Esht Ne Gjendje Te Mir Motorrike,Xhenerike Dhe Vizuale,,,,,,,-Ndrrim I Mundshem!!!!!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Xxx
  • Pogradec
  • 12 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj