2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 250 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz ML 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,800
Publikuar 10 Mars 2024ID: eZOI2m

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz ML 250

OKAZION Mercedes-Benz ML250 4Matic
-Viti 2013
-Karburanti nafte
-Kambio Automat 7G
-Stopa Full Led
-Drita inteligiente
-Sensor Drite
-Sensor Shiu
-Tavan Panoramik
-Sendilje Elektrike
-Sensor Parkimi Para & Mbrapa
-Timon Elektrik
-Xhama Te Zinj Nga Fabrika
-Navi, Bluetooth, Aux, Usb, Bagazhier, Cd, Sd, Dvd
-Goma Te Reja Michelin Pilot Sport 4
Makina eshte ne gjendje Perfekte motorrike dhe xhenerike, shume e paster si brenda edhe jashte. Te gjitha sherbimet e sapokryera. Dokumenta te paguara per 1 vit & kolaudim per 2 vjet.
-Cmimi : 14.800€ I Diskutueshem

Me nderrim makina ka cmim tjeter

Support Ukraine