Shto te të preferuarat

1990' Mercedes-Benz Kamionçin

€3,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1990 Mercedes-Benz Kamionçin në Pogradec, Shqipëri
I skaduar
Zhvendosje: 308 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Portokalli

Shitje urgjente!\\\\r\\\\nMercedes Benc 308, Fuqi motorike 220, nafte. Shume e mire ne gjendje pune! Eshte perdorur vetem ne Pogradec dhe makina eshte "e mbajtur" nga ana estetike dhe nga fuqia e cilesia e motorrit! \\\\r\\\\nShitet ne menyre urgjente per arsye emigrimi! \\\\r\\\\nCimimi 3 000 Euro\\\\r\\\\nCimimi diskutohet gjithsesi...Gjithcka varet ne doren tuaj...\\\\r\\\\nNumrat e kontaktit: +355682286314 ose +355683869630\\\\r\\\\nOse ne E-mail; menixheims@gmail.com

Shiteni Makinën Tuaj