Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz GLK 320

€13,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz GLK 320 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz GLK 320 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.9 nafte, kambio automatike, 4 matic, pedana, viti prodhimit 11/2009, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd+tel+ etj, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, komanda+marshe ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike, dy celesa, liber sherbimi mercedesi etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana

Shiteni Makinën Tuaj