Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz GLK 280

€12,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz GLK 280 në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina sa po ka ardhur nga Zvicra,eshte ne gjendje perfekte.215000 km te certifikuara ne filjalin Mercedes te gjitha me fatura,te verifikueshme lehtesisht.Full opsion:Xhama te zi orgjinal,sensor parkimi,drita xeno,senilet me ngrohje,navigator,sendilet me butona levizese dhe memorie,mbyllje pasqyrash,packet crom,disqe 19R,etj...
Motor 280 benzine pa taks luksi,e pershtatshme 100% me gaz.
Me dogan te paguar,gati per targa.
Auto DP

Shiteni Makinën Tuaj