2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz GLK 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 18 Mars 2024ID: W7Z5iX

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz GLK 250


•Viti 2013
•Nafte
•133.151 km origjinale ( me te drejte kontrolli )
•Kambio Automatike
•Marshe F1
•Sensor dhe kamer parkimi
•Tavan xhami panoramik
•Pilot automatik (Tempomat)
•Aux,Navi,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje me ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj origjinal
•Bagazhi me hapje automatike me buton
•Fener Bi-Xenon
•Gomat e reja

📂Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.

(Tel & WhatsApp)⁣

💶 14.500€(i diskutueshem)
📍Durres

Support Ukraine