Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz GLK 250

€13,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka: MERCEDES-BENZ
Modeli: GLK
Viti: 2012
KM: 186.456 ( te certefikuara )
Motorri: 2.5
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: AUTOMATIK
MAKINA ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
VERSJON 4 X 4
SENSOR PARKIMI
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 13.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Dhjetor 2022
Support Ukraine