Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Mercedes-Benz GLE 350

€43,900
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #1
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #2
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #3
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #4
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #5
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION
CMIMI: 43.900€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0686670007
160.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
KEYLESS GO
HAPET/MBYLLET ME CELSIN NE XHEP
SENSOR PARKIMI
3.5 NAFTE
VITI 2017
AMG LOOK FABRIKE
KAMBIO AUTOMATIKE 9G TRONIC
VETPARKIM
KAMERA PARKIMI 360°
SENSOR PARKIMI
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+FTOHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E ZEZE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
AVANTGARDE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Maj 2023
Support Ukraine