Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Mercedes-Benz GLC 250

€28,000
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #1
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #2
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #3
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #4
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #5
2017' Mercedes-Benz GLC 250 photo #6
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

GLC 250 4 matic 2017
Kambio 9g tronic
Motorr 2143cc me 205 hp
Makina ka vetem 182'000 kilometra sapo ardhur nga zvicrra
Makina shum e bukur komode ekonomike dhe shume e shpejte
Full option ne super gjendje thuajse e re
Sistem ECO (fiket ne trafik)[comfort/sport/sport+] marsha F1 pershtatet sipas nevojes
Sensor parkimi origjinal
Klima dixhitale bizonale
Kompjuter bordi multifunksional Bluetooth
Led Ambient
Kroskot me detaje druri original
Timoni me levizje elektrike
Sendilje lekure ergonomike me levizie elektrike me ngrohje
Pasqyrat me palosje elektrike
Sistem frenimi pre assist brake
Lane keep assist
Stopat e pasem me pika Led
Xhama te zinj origjinal
Makina shitet me siguracion full kasko dhe letra per 2 vite.
Cmimi 28'000 euro pak i diskutueshem

Support Ukraine