2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #1
2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #2
2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #3
2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #4
2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #5
2019' Mercedes-Benz GLC 220 photo #6
6 foto

2019' Mercedes-Benz GLC 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€36,000
Publikuar 28 Qershor 2024ID: lv6Cz8
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2019' Mercedes-Benz GLC 220

🔷️Mercedes Benz GLC 220 4Matic
🔹️Viti:2019
🔹️Motorr:2.2 nafte
🔹️Km: 148 mij
🔹️Kambio:Automatic
🔹️Xhama elektrik
🔹️Pasqyra elektrike
🔹️Sedilet elektrike
🔹️Kamer parkimi
🔹️Sensor parkimi
🔹️Start/Stop
🔹️Hapje mbyllje qendrore
🔹️Navigator,bluetooth,AUX
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi; 37000 € i diskutushen

Support Ukraine