Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz GL 63 AMG

€60,000Disk.
7 foto
Trupi: Fuoristradë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 197000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes

Shitet G63 AMG ,viti 2013,ne gjendje shume te mire ,goma dhe disce 22 icnch te reja te sapo vena. Vaj dhe flitra te bera se fundmi. Shitet per arsye mosperdorimi.

  • 069Tregoni telefonin
  • Gezim
  • Durrës
  • 20 Prill 2022
Support Ukraine