2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #1
2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #2
2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #3
2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #4
2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #5
2013' Mercedes-Benz GL 450 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz GL 450

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,000
Publikuar 11 Maj 2024ID: XRnWfL

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz GL 450

MERCEDS BENZ GL450 ORIGJINAL ME MOTOR V8 .MAKINA ESHTE 20.12.2013.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 150000 MILJE ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME KAMERA 360 GRADE.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINALE .DRITAT KSENON .TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR ORIGJINALE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI 16000€
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine