2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #1
2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #2
2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #3
2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #4
2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #5
2008' Mercedes-Benz GL 420 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz GL 420

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 13 Maj 2024ID: 8h7zJr

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz GL 420

MERCEDS BENZ GL420 ORIGJINAL ME MOTOR V8 .MAKINA ESHTE 20.12.2008 POR I BERE KOMPLET FACELIFT 2011 KOMPLET PJESET ORIGJINALE.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 205000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE KAFE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.MAKINA ESHTE ME LETRA TE PRERA DERI NE KORRIK 2024..DHE KUALIDIM DER NE DHJETOR2024.
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine