Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz GL 350

€33,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Mercedes-Benz GL 350 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf,Porsche mund te na vizitoni ne Facebook ose instagram VINIMOTORS 99 Faleminderit pranojm dhe me nderim me kilometra origjinale Te garantuara

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2020