Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz GL 350

€14,300
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz GL 350 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet M-Benz GL 350 Nafte 4Matic Blueficency e vitit 2011 pa taks luksi me kamjo me 7 marsha ne super gjendje.Makina eshte version Amerikan por ardhur nga Zvicra para 1 viti me te gjitha sherbimet e bera.Ka 201432 km origjinale dhe te gjitha sherbimet e bera ne detaj perfshi goma te reja dhe vaj filtra para 5 muajsh.Me letra te paguara.Eshte shume e paster dhe ne super gjendje.Eshte versioni crome dhe me full i ketij modeli pa taks luksi,ekonomik dhe long dhe ka 7 vende.
Cmimi eshte 14300euro
Mund ta kontrolloni ku te doni
Opsionet
-Fenere kseno
-Xhama te zinj
-Tavan panoramik
-Llampa mjegulle led
-Jastek me ajer me gradim
-Pedana
-Stopa led
-Kamer parkimi
-Ganxhe rimorkimi
-Tapiceri lekure
-Kroskod me qepje
-Sendiljet e pasme me levizje elektrike
-Sendilje para me memory
-Sendilje me ngrohje
-Sendilje me fryrje-shfryrje
-Timon me levizje elektrike
-Blututh,Aux,Memory Card
-Pasqyra me palosje
-Xhamat e fundit me hapje per sendilet 6-7
-Marsha ne timon dhe komanda
-Pedalet AMG
-Butona per garazhdin
-Bagazh me buton
-Navigator
-Euro 5
-Blueficiency
-Disqe alumini 20
-6cd charger
-Sensor shiu
-Sensore parkimi
-Led interior fabrike
-Klima bizonale
-Lares feneresh
-Pilot automatik
-Targe me perzgjedhje
Eshte makine per merakli dhe ato qe kerkojne dicka te paster dhe te mbajtur.
Makina ndodhet ne Durres
Cmimi 14300euro
Per cdo pyetje telefononi
Pranoj dhe ndrrim me makina ose me grasoniere por cmimi ndryshon

Support Ukraine