Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz GL 350

€8,800
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Benz gl 320 blu eficenc pa taks luksi ne gjendje shum te mir dhe me dokumenta per 1 vit , opsione navi kamer sensor xhama te zi orgjinal panoram ari matik sedilet me ngroje me memorje etj , ndrim i muncem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Mars 2023
Support Ukraine