Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz GL 320

€8,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET MERCEDES BENZ GL 320 VITI 2008 . . KAMIO AUTOMATIC . . LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 300 . .PA TAKSE LLUKSI . . ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA . . .TE GJITHA SERVISET E KRYERA NE KOHE. . .244 600 KM . . .GL ESHTE 7 VENDE . . .MUNDESI FINANCIMI ME BANKE . . CMIMI 8 500 EURO!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 29 NĂ«ntor 2022
Support Ukraine