Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz E 63 Amg

€44,000
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes E63s 4Matic Viti prodhimit 2015 me 90.000 mi kilometra origjinale me garanci .Makina eshte e ardhur nga jasht e targuar per her te par ne gusht .Makina eshte Full Options - Baxha xhami panoramike , serdilje elektrike me memorje tek dera me ngrohje dhe ftohje , serdilje Dynamic ( kthehen sipas rruges) serdilje dhe me masazh, perde me buton, Air Matic, camera 360 grad, Carbon Packet, sistem muzike Harman Kardon, Blind Spot( trekendeshat tek pasqyra) Launch Control, Distronik ,sensor parkimi, sensor shiu,Ambient Light, Makina ka nj sistem per bllokomin e radareve e vendosur ne Amerik me vleren 2500$. Marmitat me zhurem Straghit Piped te bera ne Amerik. Letra te paguara per nje vit te gjitha, kualidimi per 2 vjet , xhamat e zinj para dhe mbrapa me leje 5 vjecare . Gomat e sapovendosura te reja 100% , Full Detaling Ceramic Protection e sapo ber . Makina eshte shum e shpejt dhe e sigurt ne rrug ka rreth 600HP. Targa e zgjedhur AB063. Cdo sherbim te ber vaj filtra te nderruar , ferrota te nderruara para mbrapa makina eshte ne super gjendje e gateshme per cdo kontroll. Cmimi 44.000€ pak i diskutueshem dhe mundsi nderrimi me makin me te vogel. Jo kureshtar per te shtyr kohen .

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 9 Janar 2023
Support Ukraine