Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 55 AMG

€15,500
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #1
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #2
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #3
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #4
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #5
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

~Shitet Mercedes Benz E class 550 (w212)
~Benzin+ gas (impianti i vendosur te servis Elton& Redi ne Fush kruj me garanci per 2 vite me vlere 1200€
~Kilometrat 269.000
~Viti 2011
~ 388 🐎 hp
~ Automatik 7g tronic
~ Rwd (makina esht me diferencial mbrapa)
~ Timon 3 amg dhe marsha F1 ne timon
~ Airmatic ( jasteku ngrihet sipas deshires) comfort,sport
~Look 6.3 amg
~Komanda ne timon
~Kamer parkimi
~Senor dritash dhe shiu
~Timoni me levizje dhe memorje
~Sedilje me ngrohje dhe ftohje + masazh
~Klima dixhitale bizonale
~Navi,bluetooth,aux,mp3,dvd,memory card
~Tavan xhami panoramik
~Sistem muzike Harman Cardon
~Letrat + siguracion deri ne korrik 2024 dhe leje per xhamat e zinj per 5 vjet
~Makina esht e gatshme per cdo prov ka vetem 2 muaj ne Shqiperi (as 1000kilometra nuk jan ber)
~Per cdo info kontakoni ne telefon ose whatsapp
~Cmimi 15.500€
~Me nderrim ka cmim tjeter
~Makina nodhet ne Tirane/Fier

Support Ukraine