Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1995' Mercedes-Benz E 500

€9,500
6 foto
Mosha: 27 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET MERCEDES BENZ W 124 CE KUPE AMG E 500 VITI 95.AUTOMAT + - ME MOTORR 5.0 BENZIN.ME 450 HP.ME LOOK AMG. FRENA AMG.DISQE 18 AMG.SUSTA AMORTIZATOR SPORTIV.MARMIT BRABUS.TIMON DRURI.SEDILE LEKUR ORGJINALE.KLIMA.XHAMA TE ZINJE.XHAMA ELELTRIK.ME TARGA DHE ME LERTA SHQIPTARE.TE TERA SHERBIMET E BERA.E GACME PER CDO LLOI PROVE. MUNDSI NDRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Shtator 2022
Support Ukraine