Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1995' Mercedes-Benz E 500

€9,500
6 foto
Mosha: 27 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITE BENZ CE KUPE AMG E 500 V8 BENZIN.KAMIO AUTOMATIKE + - .VITI 95.SEDILE MERSHIN ORGJINALET.TIMON DRURI.SUSTA DHE AMORTIZATOR SPORTIV..KLIMA.XHAMA TE ZINJE.PASQYRA ELEKTRIKE.ASR.SRS.2 AJRBEK.MARMITA ME ZHUREM BRABUS.DISQE 18 KLARSION GOMA TE REJA.LUK AMG.FRENA AMG.TE TERA SHERBIMET E BERA.NUK KA NEVOI PER ASGJE LART.ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE PER 1 VIT.MUNDESI NDERRIMI.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 2 Tetor 2022
Support Ukraine