Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1992' Mercedes-Benz E 420

€18,500
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #1
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #2
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #3
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #4
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #5
1992' Mercedes-Benz E 420 photo #6
6 foto
Mosha: 31 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET BENZ ORGJINAL FABRIKE 124 E 4.2 V8 BEMZIN AUTOMAT.VITI 1992.ME 210 MIJ KM.ME SEDILE ORGJINALE,LEKURE,ME LEVIZJE DHE ME MEMORJE.PASQYRA ELEKTRIKE.4 XHAMA ELEKTRIK TE ZINJE.KLIMA FUKSIONLAE.DOPIO AJRBEK.ABS.ARS.SRS.ESP.RADIO CD LARJE FENERASH.DISQE PLLAK MONOBLLOK NUMER 18.TE TERA SHERBIMET E BERA,NE GJENDJE
PERFEKTE.ME DOGAN TE PAGUAR.GATI PER TARGA.CMIMI 18.500 €.TEL SERJOZE.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 24 Shtator 2023
Support Ukraine