Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama

€10,500Disk.
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #6
2010' Mercedes-Benz E 350 Bluetec Avantgarde Panorama photo #7
7 foto
Trupi: Limuzinë - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 2
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 205000 km
Energji: 220 kf
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: Blu metalik
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie
I jashtëm: Disqe Aliazhi, Paketa e Rimorkimit, Drita mjegulle
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal
Elektronikë: Alarmi, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Telefon i Integruar, Porta për IPod, Porta për MP3, Vëndi Memories, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë, TV

0693660900
Cmimi i diskutueshem 10500€
-Mercedes-Benz E350 BlueTec Nafte
-Kambio Automat 7g Me marsha ne timon
-210.000 km
-Me susta JO me Airmatic
-gjendje perfekte motorike estetike !
-Pa Takse Luksi
-Xhama te zinj Prapa me leje 5 vite
-shume e shpejte dhe ekonomike
Ka opsione si me poshte :
-Tavan Full Panoramik
-Fener bixenon inteligjent Adaptive
-sallon lekure me qepje
-Ganxhe per rimorkjo nga pas
-Sensor Parkimi Para+Prapa
-Lane Keep Assist me dridhje timoni
-Blind Spot Assist
-Attention Assist
-Auto Hold Assist
-Speed Limit Assist
-Timon me Marsha + / - dhe me dridhje
-Disqe AMG origjinal + goma me vlere 2000€
-Sendilje me memorie me ngrohje dhe fryrje para /pas
-Ndricim interior fabrike
-Navigator me ekranin e madh me harta radio,cd,usb,Bluetooth per telefon , Bluetooth per Muzik , MP3,Memory Card ,DVD Video etj

Mundesi ndrrimi (ndrrim ka cmim tjr)

  • 069Tregoni telefonin
  • mmmm
  • Sarandë
  • 2 Prill 2023
Support Ukraine