Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Mercedes-Benz E 350

€33,500
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 4 javë më parë
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka: Mercedes E class
Viti prodhimi: 2016
Km: 200.000
Motorri: 350d
Opsionet: - KeyLess Go (Hapje-mbyllie e makines me celes ne xhep,
dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
ECO, ECO individual, Comfort, Comfort plus, Sport,
Sport individual, qe ndryshoine performancen e makines,
konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
- Active Blind Spot Detection (paralajmerim per nje perplasje
kur nderroni korsine)
- Pedestrian Warning (paralajmerim dhe nderhyrje frenuese
ne rast te nje perplasjeje te mundshme te kembēsorit)
- Lane Departure Warning (dridhet timoni pèr daljen e mjetit
nga korsia)
- Frontal Collision Warning (paralajmerim de nderhyrje e
frenimit pèrpara perplasjes së mundshme)
- Distronic plus
- Kompjuter bordi multifunksional
- Ambient Light original tek kroskoti, tek dyert, tek kembet
dhe tek sendilet
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasayra me memorje
- Klima dixhitale kater zonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
- Sendile me Ngrohje
- Sendile me levizje elektrike., me memorje , me
fryrje-shfryrje
- Timon me levizje elektrike, me memorje,
- Ganxh per terheqje
- Self drive
- Panormala
- Kamera 360*
- Xhama te zi me leje
-Makina eshte Airmatic.
Eshte full opsion ne llojin e vete.
Makina ka vetem 2 perdorus nje Gjerman dhe une ne shqiperi.
Nuk pranojm nderime.
Cmimi i diskutushem.

Support Ukraine