2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,800
Publikuar 10 Korrik 2024ID: sIBhV3

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz E 350

◾️Marka: MERCEDES BENZ
◾️Modeli: E-CLASS
◾️E 350
◾️4 MATIC
◾️AVANGARDE
◾️Viti: 2012
◾️KM: 280.510 ( Te Certefikuara )
◾️Motorri: 3.0 ( pa taks lluksi )
◾️L.djegse: NAFT ( diesel )
◾️Trasmesjoni: AUTOMATIK
◾️Opsionet: FULL
◾️Led Interio
◾️AMG Line
◾️Sistem Audio Burmester
◾️Sistem Eco
◾️Distance Warning
◾️Keep Line Assist
◾️Ambient Light
◾️Head Up Display
◾️Timon AMG
◾️Marsha ne timon
◾️Sedilie elektrike me ngrohie
◾️Navi i Madh / Multifunksional
◾️Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
◾️Self drive
◾️Goma te reja
◾️Disqe Alumini( 19 Sport )
◾️Xhama te zini
◾️Makina eshte ne gendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera .
◾️MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
◾️SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
◾️ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 10.800 € ( I DISKUTUESHEM )

🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine