Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€14,800
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

E350 Bluetec
Panorama
Sensor para mbrapa+kamera
Blind spot
Keyless Go
Interior light
Etj
Makina eshte full dhe ne gjendje te shkelqyer!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Mars 2023
Support Ukraine