Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€10,800
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Shitet E350 benzine me motorr te thjeshte qe behet 100% me gaz.Mercedesi eshte 4 Matic dhe pa jastek ajri.Makina eshte ne super gjendje dhe shume e paster.E sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar e vitit 2011,me 6 pistona,Euro 5 me 248000km me liber sherbime te gjitha ke Mercedesi te verifikushme me sherbime te gjitha te bera atje perfshi dhe gomat.

Support Ukraine