Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,500
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

•AMG Styling Package
•Viti 07/2011
•Nafte
•Kambio Automatike
•Me 197,345 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Marshe F1
•Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
•Kamer parkimi
•Sensor parkimi
•Perde elektrike
•Panoramic(Tavan xhami)
•Pilot automatik (Tempomat)
•Goma te reja
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp,Navi
•Bagazhi me hapje automatike me buton
•Klima Dixhitale
•Sistem audio Harman/Kardon
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Fener Bi-Xenon Intelligent light
•Sendilje me memorje dhe ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Interior light

Makina nuk ka taks luksi.Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
Tel & WhatsApp

13,500€ (i diskutueshem)
Durres

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 21 Maj 2023
Support Ukraine