Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€11,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet E klas 350 cdi automat panoramic luk amg.bokse Harman kardon.kamra mbrapa.memori 2 dyret para.tapiceri lekur e zez xhama te zi.kilometra 129 mij me garanci dhe me drejte kotrolli te mercedezi.e sa po ardhur full full.cmim 11500euro pa dogane.Cmim idiskutushem pasi te shikohet.tel wsap

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Nëntor 2022
Support Ukraine