Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet E350 benzine me motorr te thjeshte 100% me gaz.Mercedesi eshte 4 Matic dhe pa jastek ajri.Makina eshte ne super gjendje dhe shume e paster.E sapo ardhur nga me letra te paguara per 1 vit , 173000 milje me liber

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Tetor 2022
Support Ukraine