Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€11,500
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Shitet Mercedes E350 CDI i vitit 2011.
Makina eshte me letra te paguara per 1 vite.
E ardhur nga koln gjermani para 3 vjete dhe eshte mbajtur vetem nga nje pronar. Ne gjendje shume te mire e mbajtur me merak. Look amg fabrike. Makina me shume ka dal fundjavave ose per linje te gjate jashte shtetit. Me te drejte kontrolli ku te deshironi. Full ne versionin e saj.
Do ju lutesha vetem telefonata serioze.
Cmimi i diskutueshem.
Ju faleminderit !

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine