Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€8,800
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

SHITET
E Class 350 Cdi Diesel Blueefficinecy
Full Avangarde / Euro 5
Targuar ( Taksa + Sig + Kualidimi OK )
Viti prodhimit 2010
Kambio Automat 7 G ne gjendje perfekte pune
Motorr 350 cdi diesel ne gjendje perfekte pune
282.00 Km
Konsumi / Kombinim 6.5 Liter 100 Km
Kondicioner / Klima zonale
Pilot Automat
Navi te madh cd dvd aux radio phone etj
Tapiceri meshin ngjyre kafe shum te paster
Sendilje full elektronike + ngrohje
Xhamat elektronik dhe xhamat e pasem te zi me leje 5 vjecare
Pasqyrat elektronike + Palosje + Registenc
Ngjyre bezhe shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore parkingu para dhe mbrapa + Kamer
Bagazh me buton
Feneret para Full Xeno Bi Xeno + Led te parakolpi
Disce Alumini 17 M.B
Makina ne gjendje shum te mire pune
Ju Mirepresim
Cmimi 8.800 Euro pak i Diskutueshem
Mundesi Nderrimi

Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine