Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€14,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

* Full option
* E350 CDI - 4MATIC
* AMG pack fabrike
* 213000 KM
* Viti 2011
* Automatike
* Airmatic me jastek ajri
* Distronic, lane keep asist, pre safe brake
* Sedile ngjyre pana shume e paster
* Sedile me ngrohje, ftohje, masazh
* Sedile dinamike qe shkojne sipas kthesave
* Drita ambjenti
* Panoramike
* Perde origjinale
* Fener xeno/bixeno qe shkojne sipas kthesave
* F1 ne timon
* Timon me levizje elektrike dhe me memorie
* Trekendesha ne pasqyre
* Disqe 18 me goma te reja 100%
* Vaj dhe filtra motorri te sapo nderruara
* Vaj kambio sapo nderruar
* Full ceramic coating
* Te gjitha sherbimet e bera dhe ne gjendje shume te mire
* Makine personale e mbajtur per merak
* Cmimi 14500 € i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Shkurt 2023
Support Ukraine