Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 350

€11,000
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Taksa Siguracion Kolaudim deri ne Tetor 2023,
Model Europian,
Tapiceri Lekure e personalizuar me veshje Druri Super e paster dhe pa gervishtje,
GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE me sherbime te sapokryera,
Ngjyre E Zeze Perle pa Asnje Gervishtje,
Motorr 3.0 Nafte V6 2987 kubik qe nuk e kap taksa e luksit me 231 kuaj fuqi shume i shpejte dhe ekonomik fale teknologjise BlueEFFICIENCY,
Kambio Automatike 7G me Opsion Sport dhe marshe F1 ne timon,
Navigator i madh me harta te Shqiperise,Aux, Bluetooth, Memory card, CD,DVD,
6 Bokse me Amplifikator Bass-Boosted nga fabrika,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa,
Klimatronik Bi-Zonale,
Xhama Elektrik me refleks jeshil (clodhes per syrin) dhe me Perde mbrapa,
Sedilje Lekure Elektrike me Ngrohje para-mbrapa dhe Fryrje,
Disqe 18" Sport te Gjere mbrapa me goma TE REJA Continental para dhe Pirelli mbrapa 4-Stinet,
Timon Druri me komanda dhe ulje-ngritje,
Fenere Intelligent System Automatik Bi-Xenon me Orientim sipas kthesave dhe drita te gjata automatike,
Larje feneresh,
Tavan i ZI dhe Panoramik me Hapje me dy pozicione,
Model Avantgard Lungo Limited Edition,
Mbeshtetese krahu Lekure para-mbrapa,
Pilot automatik,
Attention assist - makina monitoron lodhjen e shoferit,
Pasqyra elektrike antiverbuese me mbyllje dhe sinjale te integruara,
Ambient light,
Dy Marmita,
ESP -Anti Rreshkitje,
Maskarino Sport,
Ganxhe per terheqje,
Fenere mjegulle LED,
Pedale Sport,
Kompjuter Bordi,
Celes me pult,
NUK NDERROHET!!
CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM!!
E 350

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Dhjetor 2022
Support Ukraine