Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 350

€12,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes-Benz E350 CDI , Viti Prodhimit 2010 , me 215.000 km sallon gjysem lekure kamosh , sedilje elektrike , navigator te madh , cd player , bagazhier , komando ne timon , marsha ne timon , kompjuter bordi sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore ,Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Tetor 2022
Support Ukraine