2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 6 Qershor 2024ID: 6gUkPX

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz E 350

Okazion vetem 2 dit
Mercedes-Benz E350
Viti 2010 (Look Amg 2016)
Motorr: 3.5
Kambjo: Automat (jo 4matic)
Km: 180 mije km
Karburanti: benzin/gaz
Impjant: Lovato
Opsione: kamera parkimi, navi te madh, sedilje me memorje dhe ngrohje, baxho xhami, timon elektrik dhe me F1, etj Cmimi: 13.500€

Support Ukraine