Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 350

€12,700
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes-Benz E350 CDI,AVANTGARDE,EURO 5,model Amg Line Fabrike,viti 2009,kambio automatike,marsha ne timon F1,sallon lekure,sedilje elektrike,sedilje me ngrohje,perde origjinale,pasqyra elektrike,sensor parkimi origjinal para mbrapa,baxha xhami,tavan i zi Alcantara,disqe Amg,goma te reja,pasqyra me ajrosje,Limitor shpejtesie,km 236000 origjinale,hapje mbyllje me pult,2 celesa,kondicioner me dy zona,fenere me lupa,drita kseno bikseno,xhama elektrik,etj..Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerrike dhe estetike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 12700 Euro.I diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 5 Tetor 2022
Support Ukraine