Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 350

€12,400
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

MERCEDEZ BENZ E350 AIR MATIK. MAKINA ESHT E BLERE NE PRIVAT NE GJERMANI. Esht ne gjendje shum te mire. Esht e gatshme per cdo lloj prove Makina esht e vitit fundi 2009 nuk e kap taksa e lluksit. Ka 259 mij kilometra origjinale me garanci, gje qe mund ta verifikoni te MERCEDEZI. Makina disponon sendiljet me ngrohje dhe masazh dhe distronik. Makina ka sobe e ngroh makinen qe nga shpia. MAKINA ESHT E MBAJTUR PER MERAK. SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI. MAKINA QENDRON NE GARAZH. CMIMI PAK I DISKUTUSHEM

Support Ukraine