Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 320

€7,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz E320 EVO/// AVANTGARDE (pa taks lluksi) , Viti Prodhimit 2009 me 264.000 km , SPORTPACKET , xhama te zinj komplet me certifikat , sallon lekure , sedilje elektrike , navigator , sensor parkimi , marsha ne timon , sensor parkimi , drita kseno , disqe alumini , taksat sapo paguara deri Tetor 2023 , kualidimi deri 11.02.2024 , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Cmimi—7500 Euro I Diskutueshem

Instagram-Auto.mazreku

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Dhjetor 2022
Support Ukraine