Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 320

€8,700
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Sapo ardhur nga Gjermania
Super Evo full option
Mercedes-Benz Evo
Viti 12 / 2007
Kambio automat 7G
Motor 320 Cdi 2987 cc pa taks lluksi
226 mije km origjinale me te drejt kontrolli
Amortizator normal pa jastik ajri
Frenat Auto Hold
Sensor Parkimi
Sensor shiu
Baxha xhami
Serdilje me memorje
Serdilje ngrohje - Ftohje
Serdilje me fryrje +/-
Serdilje me masazh / Dynamic qe shkojne sipas ktheses
Seridlje me ngrohje mbas
Klimen dixhitale me 4 zona para dhe mbas
Timoni me memorje
Bagazhi mbyllje me buton
Pasqyrat mbyllje me memorje
Telefon bluetooth
Karikator me 6 CD
Aux
Muzika Harman Kardon
Navi madh
Xhamat e zinje
2 Celsa origjinal
Disqe 18 Amg origjinal me goma te reja
Fenere inteligjent qe shkojn sipas timonit
Dritat BiXenon
Sallon lekure e zeze shume e paster
Etj...
Makina shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blejes ne gjermani per te vertetuar gjendjen e saj te tashme , vetem 2 pronar ne leje qarkullimi gjate gjithe historikut te saj
Makina eshte super e paster brenda dhe jashte
Gjendja e saj perfekte
Mundesohet kontrolli ne servis.
Cmimi 8700 euro i diskutueshem
Nuk bejm nderrime.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 14 Janar 2023
Support Ukraine